Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Lommerrijk

  • Zuid-Holland
  • Rotterdam
  • Rotterdam-Hillegersberg-Schiebroek
Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
2 - 300 Personen
7 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Lommerrijk

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Lommerrijk biedt uitstekende faciliteiten voor uw vergadering, cursus, lezing, seminars en productpresentaties. U heeft de keuze uit 5 sfeervol ingerichte vergaderzalen, uitstekend geschikt om gezelschappen van 10 tot 250 personen (theater) te ontvangen. Een eigen gratis parkeerterrein en gemakkelijk te bereiken met openbaar vervoer.

U kunt kiezen uit een vergaderarrangement of uw bijeenkomst zelf samenstellen. Na afloop kunt u ook vele kanten uit, zoals een boottochtje maken, een diner gebruiken of een partijtje bowlen.

Zaalhuur
De zaalhuur  welke wij doorberekenen is o.a. afhankelijk of u gebruik maakt van een vergaderarrangement. De bedragen gelden voor de dagdelen van maandag t/m vrijdag tussen 09.00 en 17.00 uur. Voor overige dagdelen en dagen is de zaalhuur afhankelijk van tijdstip en omzet.

Locatie

Aan het water
Aan de snelweg
Landelijk
Nabij openbaar vervoer
Op slechts drie minuten van de A20, station Rotterdam Noord op 500 meter en de tram stopt bij ons voor de deur.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Gehele bovenverdiepingja--250200300250350
Tivolizaal + Kastanjezaalja5052150104200120170
Tivolizaalja464010080150100120
Magnoliazaalja3632806413080110
Kastanjezaalja20103020---
Terraszaalja3628805613080110
Pergolazaalja26165032504240

Parkeren in de buurt van deze locatie

Lommerrijk beschikt over een groot eigen parkeerterrein met ruim 120 gratis parkeerplekken.

Contact

Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
Toon mij het telefoonnummer