Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Lommerrijk

  • Zuid-Holland
  • Rotterdam
  • Rotterdam-Hillegersberg-Schiebroek
Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
2 - 300 Personen
7 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Lommerrijk

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Trouwen aan het water is een droom voor veel bruidsparen. Bij Lommerrijk komt deze droom uit dankzij de schitterende ligging aan de Bergse Plas in Rotterdam. Bruid en bruidegom kunnen ook letterlijk in het huwelijksbootje stappen bij Lommerrijk. De Salonboot neemt het bruidspaar graag mee voor een tochtje over de plas.

Lommerrijk is bovendien de officiële trouwlocatie is van deelgemeente Hillegersberg. Wekelijks trouwen diverse bruidsparen in de Terraszaal die direct uitkijkt over het water.

Van kleinschalig intiem diner, tot een uitbundige feestavond voor ruim 300 gasten; het is allemaal mogelijk bij Lommerrijk.

Locatie

Aan het water
Aan de snelweg
Landelijk
Nabij openbaar vervoer
Op slechts drie minuten van de A20, station Rotterdam Noord op 500 meter en de tram stopt bij ons voor de deur.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Gehele bovenverdiepingja--250200300250350
Tivolizaal + Kastanjezaalja5052150104200120170
Tivolizaalja464010080150100120
Magnoliazaalja3632806413080110
Kastanjezaalja20103020---
Terraszaalja3628805613080110
Pergolazaalja26165032504240

Parkeren in de buurt van deze locatie

Lommerrijk beschikt over een groot eigen parkeerterrein met ruim 120 gratis parkeerplekken.

Contact

Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
Toon mij het telefoonnummer

Bruid & Bruidegom Magazine

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag en lees het magazine 4 weken online gratis!