Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Lommerrijk

  • Zuid-Holland
  • Rotterdam
  • Hillegersberg-Schiebroek
Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
2 - 1000 Personen
8 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Lommerrijk

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Lommerrijk voor al uw feestelijke en zakelijke bijeenkomsten.

Van bruiloft tot diner, spetterend feest tot een internationale conferentie, vergadering, receptie of productpresentatie..., het is allemaal mogelijk.
Lommerrijk is sfeervol gelegen aan de Bergse Plas geeft u het buitengevoel, maar toch vlakbij hartje stad.

Al sinds 1880 is Lommerrijk bekend om zijn ligging, de vele gebruiksmogelijkheden en de gastvrijheid die de gast voelt vanaf het moment van informatie tot en met het uitzwaaien van uw laatste gasten na een heerlijke avond.

Officiële trouwlocatie!
Lommerrijk fungeert ook als officiële trouwlocatie voor Rotterdam-Hillegersberg. Ook zeer aantrekkelijk om uw bruiloftsdag geheel bij ons te organiseren.

Locatie

Aan het water
Aan de snelweg
Landelijk
Nabij openbaar vervoer
Op slechts drie minuten van de A20, station Rotterdam Noord op 500 meter en de tram stopt bij ons voor de deur.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Gehele bovenverdiepingja--276276400260350
Tivolizaal + Kastanjezaalja4680150120200120170
Magnoliazaal + Kastanjezaalja3640130110170110150
Tivolizaalja4470125100150100125
Magnoliazaalja36321008413585115
Kastanjezaalja1612---20-
Terraszaalja3222808413585110
Pergolazaalja24-4532504240

Parkeren in de buurt van deze locatie

Lommerrijk beschikt over een groot eigen parkeerterrein met ruim 120 gratis parkeerplekken.

Contact

Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
Toon mij het telefoonnummer

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
Toon mij het telefoonnummer