Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Lommerrijk

  • Zuid-Holland
  • Rotterdam
  • Rotterdam-Hillegersberg-Schiebroek
Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
2 - 300 Personen
7 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Lommerrijk

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Lommerrijk voor al uw feestelijke en zakelijke bijeenkomsten.

Van bruiloft tot diner, spetterend feest tot een internationale conferentie, vergadering, receptie of productpresentatie..., het is allemaal mogelijk.
Lommerrijk is sfeervol gelegen aan de Bergse Plas geeft u het buitengevoel, maar toch vlakbij hartje stad.

Al sinds 1880 is Lommerrijk bekend om zijn ligging, de vele gebruiksmogelijkheden en de gastvrijheid die de gast voelt vanaf het moment van informatie tot en met het uitzwaaien van uw laatste gasten na een heerlijke avond.

Officiële trouwlocatie!
Lommerrijk fungeert ook als officiële trouwlocatie voor Rotterdam-Hillegersberg. Ook zeer aantrekkelijk om uw bruiloftsdag geheel bij ons te organiseren.

Locatie

Aan het water
Aan de snelweg
Landelijk
Nabij openbaar vervoer
Op slechts drie minuten van de A20, station Rotterdam Noord op 500 meter en de tram stopt bij ons voor de deur.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Gehele bovenverdiepingja--251260260246
Tivolizaal + Kastanjezaalja77184137150150144
Tivolizaalja4859145101120120100
Magnoliazaalja4047737310010084
Kastanjezaalja1683016-16-
Terraszaalja323780498080110
Pergolazaalja25174025404040

Parkeren in de buurt van deze locatie

Lommerrijk beschikt over een groot eigen parkeerterrein met ruim 120 gratis parkeerplekken.

Contact

Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
Toon mij het telefoonnummer