Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Lommerrijk

  • Zuid-Holland
  • Rotterdam
  • Rotterdam-Hillegersberg-Schiebroek
Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
2 - 300 Personen
7 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Lommerrijk

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Iets te vieren? Uw huwelijk? Uw 25 jarig huwelijksfeest, uw 50ste verjaardag? Lommerrijk beschikt over 5 zalen voor groepen van 20 tot 350 mensen. De ligging aan het water in combinatie met de prachtige zalen zorgt voor een perfecte sfeer.

Ons team heeft een brochure met diverse feestavond mogelijkheden samengesteld. Vanzelfsprekend verzorgen wij uw feestavond graag aan de hand van uw specifieke wensen.

Locatie

Aan het water
Aan de snelweg
Landelijk
Nabij openbaar vervoer
Op slechts drie minuten van de A20, station Rotterdam Noord op 500 meter en de tram stopt bij ons voor de deur.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Gehele bovenverdiepingja--251260260246
Tivolizaal + Kastanjezaalja77184137150150144
Tivolizaalja4859145101120120100
Magnoliazaalja4047737310010084
Kastanjezaalja1683016-16-
Terraszaalja323780498080110
Pergolazaalja25174025404040

Parkeren in de buurt van deze locatie

Lommerrijk beschikt over een groot eigen parkeerterrein met ruim 120 gratis parkeerplekken.

Contact

Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Straatweg 99, 3054AB, Rotterdam
Toon mij het telefoonnummer