Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Het Wapen van Zoetermeer

  • Zuid-Holland
  • Zoetermeer
Het Wapen van Zoetermeer, Zegwaartseweg, Zoetermeer, Nederland
10 - 800 Personen
13 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Het Wapen van Zoetermeer

Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Ja-woord geven
Nachtvergunning
Fotoreportage

Het huwelijksaanzoek heeft plaatsgevonden en de voorbereidingen voor jullie huwelijksdag gaan beginnen: het uitzoeken van een prachtige trouwjurk, een chique trouwpak, een bruidstaart, de bloemen, maar het belangrijkste is misschien nog wel het vinden van een prachtige locatie. Welkom bij Het Wapen van Zoetermeer!

Het Wapen van Zoetermeer is een officiële trouwlocatie van de Gemeente Zoetermeer. Dit betekent dat het mogelijk is om op onze locatie een huwelijksvoltrekking te laten plaatsvinden, zowel wettig als ceremonieel. Van huwelijksceremonie, receptie, misschien tussendoor een lunch of een borrel, diner tot aan een onvergetelijk feest met aansluitend een overnachting in één van onze bruidssuites. De dag van uw leven is bij ons in goede handen!

Onze werkwijze
Wij nodigen jullie graag uit voor een kennismaking en rondleiding. Wij hechten veel waarde aan persoonlijke aandacht en zijn dan ook geïnteresseerd in jullie wensen en verwachtingen. Vervolgens stellen wij samen met jullie een programma naar wens op en maken wij een bijbehorende all-in offerte, waarbij u exact van te voren weet waar u aan toe bent.

Op de dag zelf streven wij erna om alles tot in de puntjes te verzorgen. Gedurende dag is er een vaste gastvrouw of gastheer aanwezig die o.a. zal functioneren als aanspreekpunt.

Locatie

Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Aan het water
In het centrum
Landelijk

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
AkkertjeJa24243528302540
BieslookJa20+20404540454060
JasmijnJa608010080250180300
MarjoleinNee80140300160350180350
TarwebundelJa60801008010080125
LaurierJa20354030353545
PeperbarJa24305040603560
BonenkruidJa18252824151525
DilleJa22303030303040
ThijmzolderJa40506050503555
Peper/Thijm Ja906590
Peper/Thijm/BoonJa12090125
Peper/Thijm/Boon/LaurierJa150120150

Parkeren in de buurt van deze locatie

Wij bieden voldoende parkeergelegenheid voor al onze bezoekers op eigen terrein.

Contact

Het Wapen van Zoetermeer, Zegwaartseweg, Zoetermeer, Nederland
Toon mij het telefoonnummer Toon mij de website

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Het Wapen van Zoetermeer, Zegwaartseweg, Zoetermeer, Nederland
Toon mij het telefoonnummer Toon mij de website

Bruid & Bruidegom Magazine

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag én ontvang het magazine gratis!