Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Het Wapen van Zoetermeer

  • Zuid-Holland
  • Zoetermeer
Het Wapen van Zoetermeer, Zegwaartseweg, Zoetermeer, Nederland
10 - 800 Personen
13 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Het Wapen van Zoetermeer

Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Ja-woord geven
Nachtvergunning
Fotoreportage

Bent u op zoek naar een sfeervolle locatie voor een verjaardagsfeest, jubileum of voor een andere gelegenheid? Wellicht dat wij u verder kunnen helpen.

Het Wapen van Zoetermeer beschikt over 10 zalen die geschikt zijn voor zowel intieme als grote gezelschappen. Of u nu zit te denken aan een borrel, een receptie, een privé diner, een buffet, een walking dinner of feestavond, bij ons is vrijwel alles mogelijk. Wij denken graag met u mee en maken uw gelegenheid tot een succes.

Locatie

Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Aan het water
In het centrum
Landelijk

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
AkkertjeJa24243528302540
BieslookJa20+20404540454060
JasmijnJa608010080250180300
MarjoleinNee80140300160350180350
TarwebundelJa60801008010080125
LaurierJa20354030353545
PeperbarJa24305040603560
BonenkruidJa18252824151525
DilleJa22303030303040
ThijmzolderJa40506050503555
Peper/Thijm Ja906590
Peper/Thijm/BoonJa12090125
Peper/Thijm/Boon/LaurierJa150120150

Parkeren in de buurt van deze locatie

Wij bieden voldoende parkeergelegenheid voor al onze bezoekers op eigen terrein.

Contact

Het Wapen van Zoetermeer, Zegwaartseweg, Zoetermeer, Nederland
Toon mij het telefoonnummer
Toon mij de website

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Het Wapen van Zoetermeer, Zegwaartseweg, Zoetermeer, Nederland
Toon mij het telefoonnummer
Toon mij de website