Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Leidse Schouwburg - Stadsgehoorzaal

  • Zuid-Holland
  • Leiden
Breestraat 60 leiden, nederland
25 - 1200 Personen
14 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Leidse Schouwburg - Stadsgehoorzaal

Nachtvergunning
Live muziek
Wifi aanwezig
Multimedia aanwezig

Stadsgehoorzaal Leiden
De Stadsgehoorzaal, een monumentaal pand in de binnenstad van Leiden, beschikt over verschillende zalen met elk een unieke uitstraling. De Grote Zaal (capaciteit: 800 pax), de Aalmarktzaal (340 pax) en de Breezaal (230 pax) geven uw gasten een inspirerende plenaire ruimte. De Grote Zaal en Breezaal kunnen tevens ook zonder stoelen ingericht worden, waardoor ruimte is voor een beursvloer, een borrel of een knallend eindfeest. Door de vele foyers en subzalen is het ook mogelijk voor grotere groepen om voldoende workshops en breakouts te creëren.

Leidse Schouwburg
De Leidse Schouwburg, een monumentaal pand in de binnenstad van Leiden, beschikt over een prachtige plenaire zaal (capaciteit: 539 pax) die dankzij de intieme uitstraling, zeer geschikt is voor presentaties en symposia. Door de vele foyers en subzalen is het ook mogelijk voor grotere groepen om voldoende workshops en breakouts te creëren. Vergaderen kan in één van de sfeervolle foyers, of zelfs op het podium met uitzicht op de klassieke zaal.

De Leidse Schouwburg - Stadsgehoorzaal werkt samen met cateraars die voor elk budget een kwalitatief goede lunch, borrel of diner kunnen verzorgen. Bovendien is alle technische én productionele kennis in huis om uw evenement van begin tot eind te begeleiden.

Locatie

Aan het water
In het centrum
Nabij openbaar vervoer
De Leidse Schouwburg en de Stadsgehoorzaal liggen midden in het centrum van Leiden, op loopafstand van hotels, restaurants en alles wat de historische stad aan bezoekers te bieden heeft. Vanaf alle grote vliegvelden en steden als Rotterdam, Den Haag en Amsterdam bent u binnen 30 minuten op locatie.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Bonbonnièreja24206040754075
Theaterzaalnee40305425010050100
Jacob van Rijndorpfoyerja18162020301830
Kamer 1705ja18165050702070
De Mouterijja2016606015080150
Cornelis Schuytzaalja25184025603060
Grote Zaalnee6015082825012002501200
Jan Willem Schaapfoyerja4032806015070150
Breezaalja5240230130350150350
Entreefoyerja2520504030050300
Catharinafoyerja40308060300150300
Aalmarktzaalja251834925503050
Aalmarktfoyerja2016754020050200
Waalse Kerkfoyerja20165020602060

Parkeren in de buurt van deze locatie

Parkeren kunt u eenvoudig via het Stadsparkeerplan, het parkeerterrein aan de Haagweg heeft meer dan 500 plekken. U kunt alvast voorafgaand een parkeerplek reserveren en betalen. Shuttlebusjes brengen u en uw gasten binnen 2 minuten voor de deur van de Stadsgehoorzaal. Uitrijkaarten zijn beschikbaar op beide locaties. Parkeren voor de Leidse Schouwburg kan in Parkeergarage Langegracht, gelegen naast supermarkt Dirk. Uitrijkaarten voor deze parkeergarage zijn uitsluitend bij de Leidse Schouwburg verkrijgbaar. Deze garage blijft voorstelling- en evenementgerelateerd langer open voor u en uw gasten.

Contact

Breestraat 60 leiden, nederland
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Breestraat 60 leiden, nederland
Toon mij het telefoonnummer