Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Delta Hotel

  • Zuid-Holland
  • Vlaardingen
Delta Hotel Vlaardingen, Maasboulevard 15, 3133 AK Vlaardingen, Nederland
20 - 250 Personen
10 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Delta Hotel

Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Fotoreportage
Ja-woord geven

Het Delta Hotel biedt u unieke zalen voor uw vergadering, presentatie, training of receptie. De combinatie van professionaliteit en de ‘anders dan anders’ uitstraling, zorgen voor een unieke meerwaarde aan uw bijeenkomst.

Voor uw meerdaagse evenementen verzorgen wij graag uw overnachting gedurende uw verblijf staat Nautique garant voor iedere culinaire invulling; van buffet tot uitgeserveerd menu.

Voor een sfeervolle en onvergetelijke avond in een van onze zalen met uw klanten of personeel adviseren wij u graag in een persoonlijk gesprek. Ook entertainment of een onvergetelijk themafeest verzorgen wij graag voor u.

Natuurlijk beschikt iedere zaal over de modernste faciliteiten om uw bijeenkomst vlekkeloos te laten verlopen. Van netwerk aansluiting tot beamer en van flip-over tot geluidsinstallatie. Graag nemen wij u alle zorg uit handen om uw bijeenkomst tot in de puntjes te verzorgen

Locatie

Aan het water
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Gelegen aan de Nieuwe Waterweg ligt het Delta Hotel, hier waant u zich als een wereldreiziger in het steeds wisselende decor van voorbijvarende schepen in de wereldhaven Rotterdam.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Tritonja8032250100250160250
Aquariusja36121004010070100
Nautilusja34127040805080
Kraaiennestja3514704010060100
Atlantisja208403015080150
Riverview Suiteja8----8-
Nautique Noordja12---351835
Nautique Oostja12---352035
Nautique Zuidja----603560
Nautique Westja----503050

Parkeren in de buurt van deze locatie

Gratis parkeren

Contact

Delta Hotel Vlaardingen, Maasboulevard 15, 3133 AK Vlaardingen, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Delta Hotel Vlaardingen, Maasboulevard 15, 3133 AK Vlaardingen, Nederland
Toon mij het telefoonnummer