Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Van der Valk hotel Den Haag Wassenaar

  • Zuid-Holland
  • Wassenaar
Hotel Den Haag- Wassenaar, Zijdeweg 54, 2245 BZ Wassenaar, Nederland
4 - 350 Personen
14 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Van der Valk hotel Den Haag Wassenaar

Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Fotoreportage
U kunt uw evenement afsluiten met een fraai verzorgd walking dinner, een live cooking buffet of een stijlvol uitgeserveerd diner. De comfortabele ambiance met een gastvrije bediening, een goed glas wijn en verrukkelijke hapjes of gerechten staan garant voor een geslaagde afsluiting van uw dag.

Locatie

Aan de snelweg
In het bos
Het hotel is centraal gelegen op het kruispunt van de N44 en de N14, slechts 3 kilometer van het centrum van Den Haag in het bosrijke Wassenaar. De luchthavens Schiphol en Den Haag- Rotterdam liggen op slechts 25 minuten rijden.

Zalen

DaglichtSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Gravenzaal grootja180300170350300350
Gravenzaal klein*ja304530452445
Langenhorstzaal*ja326050808080
Windlustzaal*ja366060606060
Beukenhorstzaal**ja266050606060
Bremhorstzaal**ja266050606060
Raaphorstzaal**ja245040504050
Santhorstzaal**ja245040504050
Eikenhorstzaalja------
Valkenhorstzaal***ja6010080100100100
Meyendel***ja284032404040
Burchtzaalja------
Persijnzaalja------
Zalen aangeduid met een sterretje zijn aan elkaar te koppelen.ja------

Parkeren in de buurt van deze locatie

Het hotel beschikt over een grote parkeerplaats waar men kosteloos gebruik van mag maken.

Contact

Hotel Den Haag- Wassenaar, Zijdeweg 54, 2245 BZ Wassenaar, Nederland
Toon mij het telefoonnummer Toon mij de website

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Hotel Den Haag- Wassenaar, Zijdeweg 54, 2245 BZ Wassenaar, Nederland
Toon mij het telefoonnummer Toon mij de website