Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Van der Valk Hotel ARA

  • Zuid-Holland
  • Zwijndrecht
Van der Valk Hotel ARA, Veerweg, Zwijndrecht, Nederland
2 - 400 Personen
8 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Van der Valk Hotel ARA

Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Ja, ik wil!
Hier begint het mee en al snel heeft u van alles te regelen voor dé dag van uw leven. Op deze dag wilt u dat alles tot in de puntjes verzorgd is, dat alle details in goede handen zijn en wilt u niets aan het toeval overlaten.

Een dag waarop u niets anders hoeft te doen dan genieten!


Hotel ARA is een officiële trouwlocatie en heeft 7 bijzondere zalen met prachtig uitzicht op de Oude Maas. Van de huwelijksceremonie tot receptie, van diner tot bruidstaart of van een spetterende feestavond tot een bruidssuite, we organiseren het graag allemaal voor jullie!

Locatie

Aan het water
Hotel ARA is rustig gelegen aan de oever van rivier de Oude Maas. Rotterdam is gemakkelijk bereikbaar. Het hotel biedt gratis parkeergelegenheid en heeft een restaurant met uitzicht op de rivier.

Zalen

DaglichtSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Maasja60240100220120220
Waalja401506512072120
Maas-Waalja90390150400192400
Merwedeja361005011072110
Lekja122617202020
Noordja122617202020
Rijnja20
IJsselja20

Parkeren in de buurt van deze locatie

Hotel ARA beschikt over een ruime parkeerplaats waar gasten gratis kunnen parkeren.

Contact

Van der Valk Hotel ARA, Veerweg, Zwijndrecht, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Van der Valk Hotel ARA, Veerweg, Zwijndrecht, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Bruid & Bruidegom Magazine

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag én ontvang het magazine gratis!