Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Stadskasteel Oudaen

  • Utrecht
  • Utrecht
  • Utrecht-Binnenstad
Stadskasteel Oudaen, Oudegracht, Utrecht, Nederland
10 - 200 Personen
7 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Stadskasteel Oudaen

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Fotoreportage
Ja-woord geven

Zijn jullie op zoek naar een trouwlocatie in Utrecht? Stadskasteel Oudaen is een bijzondere & authentieke trouwlocatie in het centrum van Utrecht

Stadskasteel Oudaen is graag van dienst om van jullie trouwdag de mooiste dag van jullie leven te maken!

Graag laten we alle mogelijkheden zien die Oudaen te bieden heeft. Willen jullie trouwen in onze bierbrouwerij? Of misschien een aankomst over de gracht, of juist per boot? Een feest met DJ tot in de late uurtjes in de nok van het kasteel? Bij Oudaen heb je mogelijkheden te over, dus helpen wij jullie graag met de verschillende keuzes die gemaakt moeten worden.

Of jullie nu de hele dag bij Oudaen wil spenderen of dat jullie liever alleen en receptie en diner bij Oudaen doen, het mag allemaal.

Wij begrijpen dat het jullie trouwdag aan niets mag ontbreken en gaan graag voor jullie aan de slag.

Met onze jarenlange ervaring weten we inmiddels dat een bruiloft maatwerk is en graag gaan we dan ook samen om tafel om jullie droom dag samen te stellen!

Samen bekijken we graag de mogelijkheden om jullie dag sprookjesachtig te laten verlopen. Bel ons gerust of maak vrijblijvend een afspraak door het invullen van het formulier op deze site.

Locatie

Aan het water
In het centrum
Nabij openbaar vervoer
Midden in hartje Utrecht aan de Oudegracht.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
ZoudenbalchzaalJa162516251625
LinteloozaalJa305036505050
CouwenhovezaalJa368052807280
Dirk van HoudaenkamerJa34343434
Brouwerij OudaenJa20100100100
RestaurantJa100100100
Bovenste etage (combinatie van drie zalen)Ja20080200

Parkeren in de buurt van deze locatie

Stadskasteel Oudaen is met OV goed te bereiken, auto parkeren is ook een mogelijkheid maar let op de drukte in de stad.

Contact

Stadskasteel Oudaen, Oudegracht, Utrecht, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Stadskasteel Oudaen, Oudegracht, Utrecht, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Bruid & Bruidegom Magazine

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag en lees het magazine 4 weken online gratis!