Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Stadsgehoorzaal Leiden

  • Zuid-Holland
  • Leiden
Breestraat 60, 2311 CS, Leiden
20 - 2000 Personen
9 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Stadsgehoorzaal Leiden

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Fotoreportage
Ja-woord geven

Bent u op zoek naar een bijzondere congreslocatie? De Stadsgehoorzaal, een monumentaal pand in de binnenstad van Leiden, beschikt over verschillende zalen met elk een unieke uitstraling. De Grote Zaal (capaciteit: 800 pax), de Aalmarktzaal (340 pax) en de Breezaal (230 pax) geven uw gasten een inspirerende plenaire ruimte. De Grote Zaal en Breezaal kunnen tevens ook zonder stoelen ingericht worden, waardoor ruimte is voor een beursvloer, een borrel of een knallend eindfeest. Door de vele foyers en subzalen is het ook mogelijk voor grotere groepen om voldoende workshops en breakouts te creëren.

 

De Stadsgehoorzaal werkt samen met cateraars die voor elk budget een kwalitatief goede lunch, borrel of diner kunnen verzorgen. Bovendien is alle technische én productionele kennis in huis om uw evenement van begin tot eind te begeleiden en om te toveren tot een speciale beleving.

Locatie

Aan het water
In het centrum
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
De Stadsgehoorzaal ligt middenin het centrum van Leiden, op loopafstand van vele hotels, restaurants en alle toeristische attracties. Het theater is zowel met de auto als met openbaar vervoer uitstekend te bereiken.

Zalen

DaglichtSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Cornelis Schuytzaalja184025603060
Grote Zaalnee15082825012002501200
Jan Willem Schaapfoyerja32806015070150
Breezaalja40230130350150350
Entreefoyerja20504030050300
Catharinafoyerja308060300150300
Aalmarktzaalja1834925503050
Aalmarktfoyerja16754020050200
Waalse Kerkfoyerja165020602060

Parkeren in de buurt van deze locatie

Leiden kent een uniek parkeer/shuttlesysteem. De gratis shuttle busjes brengen u tot voor de deur. Overdekte parkeergarages bevinden zich op enkele minuten loopafstand.

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Breestraat 60, 2311 CS, Leiden
Toon mij het telefoonnummer