Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Stadsgehoorzaal Leiden

  • Zuid-Holland
  • Leiden
Breestraat 60, 2311 CS, Leiden
20 - 2000 Personen
9 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Stadsgehoorzaal Leiden

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Fotoreportage
Ja-woord geven
De Stadsgehoorzaal in Leiden, van oorsprong een concertzaal voor klassieke muziek, kent een rijke geschiedenis. Hoewel het monumentale pand ondertussen al weer bijna 200 jaar oud is, is het van alle moderne gemakken voorzien. Met drie plenaire zalen en vele foyers is de Stadsgehoorzaal uitermate geschikt als vergader- of congreslocatie. Of het nu gaat om een kleine vergadering, een groot bedrijfsevenement of een meerdaags congres: er is voor iedereen een podium.
In de voetsporen van grote artiesten, zowel nationaal als internationaal, komt elke boodschap het best tot haar recht. Met gespecialiseerde technici, een horeca-afdeling waarbij service voorop staat en ervaren eventmanagers die de klant van begin tot eind kunnen begeleiden, wordt elk evenement niet alleen succes, maar ook een beleving voor de gast.
Bent u op zoek naar een nog klassiekere uitstraling? Dan is de Leidse Schouwburg, onze andere locatie, wellicht iets voor u!

Locatie

Aan het water
In het centrum
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
De Stadsgehoorzaal ligt middenin het centrum van Leiden, op loopafstand van vele hotels, restaurants en alle toeristische attracties. Het theater is zowel met de auto als met openbaar vervoer uitstekend te bereiken.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Cornelis Schuytzaalja25184025603060
Grote Zaalnee6015082825012002501200
Jan Willem Schaapfoyerja4032806015070150
Breezaalja5240230130350150350
Entreefoyerja2520504030050300
Catharinafoyerja40308060300150300
Aalmarktzaalja251834925503050
Aalmarktfoyerja2016754020050200
Waalse Kerkfoyerja20165020602060

Parkeren in de buurt van deze locatie

Leiden kent een uniek parkeer/shuttlesysteem. De gratis shuttle busjes brengen u tot voor de deur. Overdekte parkeergarages bevinden zich op enkele minuten loopafstand.

Contact

Breestraat 60, 2311 CS, Leiden
Toon mij het telefoonnummer

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Breestraat 60, 2311 CS, Leiden
Toon mij het telefoonnummer