Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Landgoedhotel De Wilmersberg

  • Overijssel
  • De Lutte
Rhododendronlaan 7, 7587 NL De Lutte, Nederland
2 - 300 Personen
8 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Landgoedhotel De Wilmersberg

Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven
Wanneer u kiest voor De Wilmersberg, dan kiest u voor een succesvolle én een duurzame bijeenkomst. Rustig gelegen in het groen op 14 hectare landgoed en toch snel bereikbaar via de A1, is Landgoedhotel De Wilmersberg een unieke locatie voor iedere bijeenkomst tot 300 personen.
Een vergadering, training, congres of andere zakelijke bijeenkomst nabij Hengelo, Oldenzaal en Enschede? Wij bieden zéér complete arrangementen of stellen samen met u een programma op maat samen.  Alle vergaderruimtes zijn voorzien van moderne audio- en visuele faciliteiten.

Locatie

Aan de snelweg
In het bos
Landelijk
Nabij openbaar vervoer
De ligging van het voormalige landhuis van de Twentse textielfamilie Blijdenstein, op 14 hectare landgoed midden in de natuur, is uniek. Niets voor niets koos de familie Blijdenstein deze prachtige plek uit voor haar buitenverblijf. Dichterbij de natuur kunt u bijna niet zijn, maar met mooie historische plaatsen als Ootmarsum en Oldenzaal binnen handbereik. Twente heeft een rijke culturele historie. Bezoek het Rijksmuseum in Enschede, de Twentse Welle of het Openluchtmuseum in Ootmarsum.

Zalen

DaglichtSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Paasbergja----8-
Wijnbergen - Ija246032504050
Wijnbergen - IIja326048704870
Wijnbergen - Totaalja60128013088130
Haer & Serre - Ija4011048604060
Haer & Serre - IIja4010048---
Haer & Serre - IIIja3410048503550
Haer & Serre - Totaalja100300150300165300

Parkeren in de buurt van deze locatie

Gratis parkeren

Contact

Rhododendronlaan 7, 7587 NL De Lutte, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Rhododendronlaan 7, 7587 NL De Lutte, Nederland
Toon mij het telefoonnummer