Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Landgoedhotel De Wilmersberg

  • Overijssel
  • De Lutte
Rhododendronlaan 7, 7587 NL De Lutte, Nederland
2 - 300 Personen
8 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Landgoedhotel De Wilmersberg

Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Zie je het al voor je? Je staat samen met je grote liefde in een romantisch prieel midden tussen de uitgestrekte natuur. Voor je zitten al je dierbaren. Nog even en dan mag je het iedereen laten weten: 'Ja, ik wil!' Landgoedhotel De Wilmersberg is een officiële trouwlocatie van de gemeente Losser. Je kunt hier je huwelijk laten voltrekken, maar ook is het een uitstekende plek om je receptie, diner en feestavond te houden en vervolgens lekker te blijven slapen in één van onze romantische bruidssuites. Trouwen op 'je eigen landgoed': een dag om nooit te vergeten!

Het idyllisch gelegen Landgoedhotel De Wilmersberg is de perfecte plek om jullie huwelijksceremonie te laten voltrekken. Na het ‘ja-woord; kunnen jullie de champagne laten ontkurken op het terras met uitzicht op de omliggende landerijen. Het prachtige Twentse coulisselandschap dat Landgoedhotel De Wilmersberg omringt, leent zich bovendien voor een mooie fotoreportage.

Onze chef-kok verzorgt voor jullie en jullie gasten een diner met heerlijkheden uit het hart van Twente. En natuurlijk kan je op het landgoed jullie trouwborrel en een spetterend feest geven. Overnacht vervolgens in een van de mooie suites en laat de gasten overnachten in een van de andere stijlvolle kamers.

Locatie

Aan de snelweg
In het bos
Landelijk
Nabij openbaar vervoer
De ligging van het voormalige landhuis van de Twentse textielfamilie Blijdenstein, op 14 hectare landgoed midden in de natuur, is uniek. Niets voor niets koos de familie Blijdenstein deze prachtige plek uit voor haar buitenverblijf. Dichterbij de natuur kunt u bijna niet zijn, maar met mooie historische plaatsen als Ootmarsum en Oldenzaal binnen handbereik. Twente heeft een rijke culturele historie. Bezoek het Rijksmuseum in Enschede, de Twentse Welle of het Openluchtmuseum in Ootmarsum.

Zalen

DaglichtSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Paasbergja----8-
Wijnbergen - Ija246032504050
Wijnbergen - IIja326048704870
Wijnbergen - Totaalja60128013088130
Haer & Serre - Ija4011048604060
Haer & Serre - IIja4010048---
Haer & Serre - IIIja3410048503550
Haer & Serre - Totaalja100300150300165300

Parkeren in de buurt van deze locatie

Gratis parkeren

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Rhododendronlaan 7, 7587 NL De Lutte, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Bruid en bruidegom tijdschrift

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag en ontvang het B & B-magazine gratis!