Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Landgoedhotel De Wilmersberg

  • Overijssel
  • De Lutte
Rhododendronlaan 7, 7587 NL De Lutte, Nederland
2 - 300 Personen
8 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Landgoedhotel De Wilmersberg

Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Bedrijfsfeesten, productpresentaties, recepties en diners
Door de complete faciliteiten en unieke ligging is Landgoedhotel De Wilmersberg de locatie bij uitstek voor het organiseren van evenementen in de regio Hengelo.

De multifunctionele ruimtes van het landgoed zijn geschikt voor diverse doeleinden. Van productpresentaties, receptie of diner tot een spetterende feestavond. Het landgoed van maar liefst 14 hectares groot, biedt vele mogelijkheden voor actieve break-out sessies, evenementen en bijzondere incentives.

In samenwerking met professionele partners kunnen wij u kennis laten maken met bijvoorbeeld paarden fluisteren, Schotse Highland Games, schermen, keverrally's en ballonvaren. Bovendien is Landgoedhotel De Wilmersberg de ideale start of uitvalbasis voor een autorally door het verrassende Twente.

Locatie

Aan de snelweg
In het bos
Landelijk
Nabij openbaar vervoer
De ligging van het voormalige landhuis van de Twentse textielfamilie Blijdenstein, op 14 hectare landgoed midden in de natuur, is uniek. Niets voor niets koos de familie Blijdenstein deze prachtige plek uit voor haar buitenverblijf. Dichterbij de natuur kunt u bijna niet zijn, maar met mooie historische plaatsen als Ootmarsum en Oldenzaal binnen handbereik. Twente heeft een rijke culturele historie. Bezoek het Rijksmuseum in Enschede, de Twentse Welle of het Openluchtmuseum in Ootmarsum.

Zalen

DaglichtSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Paasbergja----8-
Wijnbergen - Ija246032504050
Wijnbergen - IIja326048704870
Wijnbergen - Totaalja60128013088130
Haer & Serre - Ija4011048604060
Haer & Serre - IIja4010048---
Haer & Serre - IIIja3410048503550
Haer & Serre - Totaalja100300150300165300

Parkeren in de buurt van deze locatie

Gratis parkeren

Contact

Rhododendronlaan 7, 7587 NL De Lutte, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Rhododendronlaan 7, 7587 NL De Lutte, Nederland
Toon mij het telefoonnummer