Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Ebben Inspyrium

  • Noord-Brabant
  • Cuijk
Ebben Inspyrium, Beerseweg, Cuijk, Nederland
10 - 5000 Personen
7 Zalen
Eigen catering is mogelijk

Ebben Inspyrium

Eigen catering
Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig

Het Inspyrium, gelegen op het knooppunt van Gelderland, Noord-Brabant en Limburg, is een duurzame, industriële locatie in een unieke groene omgeving. De ruimtes bieden oneindig veel mogelijkheden voor bijzondere evenementen, van 10 tot en met 5.000 personen, waarbij groenbeleving en duurzaamheid voorop staan.

Direct al bij aankomst worden uw gasten ontvangen in een oase van grote, karakteristieke bomen en innovatieve gevelbegroeiing. Rondom en bovenop het Inspyrium creëren bijzondere boomsoorten met hun grillige vormen sfeer en intimiteit, en een mix van schitterende bloesem, kleurrijk blad en heerlijke geuren. Binnen accentueert de toepassing van duurzame, robuuste materialen zoals hout en cortenstaal het natuurlijke karakter.

Uniek zijn de maar liefst 1.400 m² grote daktuinen weelderig begroeid met onder meer fruitgewassen en honderden kruiden. Hier vinden uw gasten een ontspannen setting om het biologisch geteelde fruit te proeven en te genieten van het fantastische uitzicht over het bijzondere Brabantse landschap.

Locatie

Aan de snelweg
Landelijk
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
Direct gelegen aan de A73-afslag Cuijk is het Inspyrium uitermate goed bereikbaar. Vanaf station Nijmegen bent u in 15 minuten op onze locatie en via vliegveld Weeze, Eindhoven of Düsseldorf ontvangen wij uw internationale gasten.

Zalen

DaglichtSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
PenthouseJa204030802580
AuditoriumJa80230120175100175
EvenementenhalJa40070045012003001200
Industriële hal AJa800150085018007001800
Industriële hal BJa800150085030007003000
Industriële hal CJa800150085030007003000
DaktuinJa40175125250100250

Parkeren in de buurt van deze locatie

Een verhard parkeerterrein van 1.100 parkeerplaatsen biedt voor elk evenement plaats aan uw gasten.

Contact

Ebben Inspyrium, Beerseweg, Cuijk, Nederland
Toon mij het telefoonnummer Toon mij de website

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Ebben Inspyrium, Beerseweg, Cuijk, Nederland
Toon mij het telefoonnummer Toon mij de website