Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

DeLaMar Theater

  • Noord-Holland
  • Amsterdam
  • Amsterdam-Centrum
Marnixstraat 402, 1017 PL Amsterdam, Nederland
10 - 1550 Personen
11 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

DeLaMar Theater

Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig

BIJZONDER DECOR VOOR UW EVENEMENT
Het DeLaMar Theater, in hartje Amsterdam, is een bijzondere en gewilde locatie voor alle mogelijke zakelijke arrangementen. De twee prachtige theaterzalen en de diverse sfeervolle foyers zijn uitermate geschikt voor elk zakelijke event!

Voor elke gebeurtenis biedt dit bijzondere gebouw en theater samen met de optimale gastvrijheid en flexibiliteit van het ervaren serviceteam, een unieke belevenis en onvergetelijke ervaring. Complete arrangementen inclusief onder andere professionele catering afgestemd op uw wensen en techniek zijn mogelijk van 10 tot 1550 personen, zonder kosten achteraf.

Het theater is zowel met de auto als het openbaar vervoer goed bereikbaar en er zijn voldoende parkeerfaciliteiten op loopafstand van het theater met 33% korting op uw parkeerkosten. Daarnaast is er gratis wifi beschikbaar in het gehele theater.

Ook is het mogelijk om met uw gezelschap een feestelijk theaterarrangement te boeken voor een onvergetelijke avond.

Locatie

Aan het water
In het centrum
Nabij openbaar vervoer
Hartje Amsterdam
  • Goed bereikbaar met auto en openbaar vervoer
  • Het DeLaMar Theater is gelegen op 1 minuut lopen vanaf het Leidseplein. Hier stoppen de tramlijnen 1, 2, 5, 7 en 10. Op het Leidseplein stoppen ook buslijnen 142, 145, 170, 172, 197 en diverse streek- en nachtbussen. Vanaf het Centraal Station vertrekt er iedere 5 minuten een tram naar het Leidseplein, die er gemiddeld 13 minuten over doet.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Wim Sonneveld zaalnee--949----
Mary Dresselhuys zaalnee--601----
Rode Foyernee406417096330280330
Royal Foyerja--50-215175215
Spieghel Foyerja20164016230190230
John Kraaijkamp Foyerja282070-190150190
Glazen Foyerja32247032260220260
Diner Foyerja286010075150118150
Petit Foyerja15122524756075
Vip Salonja8----8-
Hampshire Hotels Loungeja12---302530

Parkeren in de buurt van deze locatie

Op 7 minuten loopafstand is Parkeergarage Europarking (Marnixstraat 250). Hier zijn voldoende parkeerfaciliteiten met 17,5% korting op uw parkeerkosten.

Contact

Marnixstraat 402, 1017 PL Amsterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Marnixstraat 402, 1017 PL Amsterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer