Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

DeFabrique Evenementenlocatie

  • Utrecht
  • Utrecht
  • Utrecht-West
Westkanaaldijk 7, 3542DA, Utrecht
40 - 3500 Personen
8 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

DeFabrique Evenementenlocatie

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig

DeFabrique in Utrecht: één van de meest innovatieve en toonaangevende evenementenlocaties van Nederland.

DeFabrique

De honderd jaar oude mengvoederfabriek waarin DeFabrique is gevestigd, is in de afgelopen jaren volledig getransformeerd tot één van de meest toonaangevende evenementenlocaties in Nederland. Centraal gelegen aan de rand van Utrecht komen beleving, maatwerk en innovatie samen. Het industriële karakter van DeFabrique is een decor op zich en voegt het stuk beleving toe dat uw evenement onvergetelijk maakt.

Faciliteiten 

DeFabrique beslaat 37.000 m2 en bestaat uit een veelvoud aan kleine en grote ruimtes die je oneindig kan combineren en ieder een eigen uniek karakter hebben. Neem bijvoorbeeld De Perserij met zijn twee vides en ijzeren stellage, of de Kalvermelkfabriek met originele silo’s en zes geschakelde loodsen. Het Douchelokaal is gevestigd in de voormalige douches van de fabrieksarbeiders en bevat nog steeds ‘antieke’ douchekoppen. De vroegere opslagplaats voor kokosnoten, de Copraloods, valt op door zijn enorme puntdak met houten spanten. U zult merken dat iedere ruimte zijn eigen verhaal en charme heeft. 

Maatwerk

Bij DeFabrique kunt u terecht voor al uw evenementen. Van personeelsfeesten, beurzen, congressen, vergaderingen, productintroducties, kick-offs tot alles wat u verder kan bedenken. Wij hebben een passende ruimte voor ieder evenement vanaf 50 tot 3.500 personen. Het team van DeFabrique staat voor u klaar om uw evenement geheel naar uw wensen en doelstellingen in te richten.Onze ervaring en creatieve inbreng staan tot uw beschikking om uw evenement tot een succes te maken. 

Locatie

Aan het water
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Centraal gelegen DeFabrique ligt nabij rijksweg A2 aan de rand van Utrecht en op 1200 meter afstand van station Maarssen.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Perserij901205502007001501000
Copraloods18020011003009004501000
Kalvermelkfabriek901204002003501401000
Loods 890120600200500150600
Silo 614850200100250130350
Smederij36401407520080280
Magazijn4850200100150100200
Silo 02416402515048200

Parkeren in de buurt van deze locatie

De locatie beschikt over 700 eigen parkeerplaatsen en in overleg kan dit verder uitgebreid worden.

Contact

Westkanaaldijk 7, 3542DA, Utrecht
Toon mij het telefoonnummer

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Westkanaaldijk 7, 3542DA, Utrecht
Toon mij het telefoonnummer