Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

De Kuip Meetings & Events

  • Zuid-Holland
  • Rotterdam
  • Rotterdam-IJsselmonde
Stadion Feijenoord, Van Zandvlietplein 1, 3077 AA IJsselmonde, Rotterdam, Nederland
50 - 50000 Personen
21 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

De Kuip Meetings & Events

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig

Bij een congres of seminar gaat het vooral om de boodschap van de sprekers. Maar ook de omgeving levert een wezenlijke bijdrage aan de totaalbeleving van het evenement. Bij De Kuip bent u verzekerd van een inspirerende entourage, die aan al uw wensen voldoet. Ook voor vergaderingen buiten de deur is De Kuip een prima locatie. Een frisse omgeving kan leiden tot nieuwe inzichten en andere ideeën, die u en uw bedrijf verder helpen.
Wij bieden u zalen in diverse soorten en maten, die aan elkaar gekoppeld of van elkaargescheiden kunnen worden. Zo ontstaat er altijd een ruimte die aansluit bij het aantalgasten. De stoelopstelling bepalen wij met u: wordt het een bioscoopopstelling, een cabaretopstelling of had u iets anders in gedachten? Het is ook mogelijk om ruimtente combineren en bijvoorbeeld de ene zaal als ontvangstruimte te gebruiken en anderezalen voor workshops, lezingen of andere sessies.Tevens bieden wij u alletechnische faciliteiten die u nodig heeft. Ook kunnen wij voor u de catering verzorgen, hoe groot- of kleinschalig u die wenst.

Locatie

Aan het water
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven

De Kuip beschikt over meer dan 1000 gratis parkeerplaatsen en is centraal gelegen in de directe nabijheid van de uitvalswegen rond Rotterdam. Bovendien is De Kuip goed bereikbaar met het openbaar vervoer (tram- en bushaltes voor de deur). Kortom: snel en makkelijk bereikbaar!

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Jan Linssen Zaalja30206050300150250
Puck van Heel Zaalja6560210105200140180
Coen Moelijn Zaalja506515075140100125
Ernst Happel Zaalja50--30200100180
Cor Kieboom Zaalja3024804512060100
Bas Paauwe Zaalja30328050606050
Guus Brox Zaalja6560210105200140180
Perszaalja28247040-60-
Perscaféja--15-3030-
Feyenoord Museumja302810040906080
Restaurant De Kuip Eten en Drinkenja----330200300
Hospitality Loungeja304812070400200400
Van Zandvliet Zaalja4060300100450200400
Van Beuningen Zaalja6560210130300100180
Feyenoord Zaalja202060501006075
Stadion Zaalja6540150105200100230
Feyenoord Business Unitja-------
Veldja--2000-30005008000
Spelerstunnelja----3020-
Boardroomja--80-225136225
Guus Brox / Bas Paauwe / Ernst Happel gekoppeldja5415065025011007001100

Parkeren in de buurt van deze locatie

Het stadionterrein biedt ruimte aan minimaal 1.000 GRATIS parkeerplaatsen.

Contact

Stadion Feijenoord, Van Zandvlietplein 1, 3077 AA IJsselmonde, Rotterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Stadion Feijenoord, Van Zandvlietplein 1, 3077 AA IJsselmonde, Rotterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer