Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

De Kuip Meetings & Events

  • Zuid-Holland
  • Rotterdam
  • Rotterdam-IJsselmonde
Stadion Feijenoord, Van Zandvlietplein 1, 3077 AA IJsselmonde, Rotterdam, Nederland
50 - 50000 Personen
20 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

De Kuip Meetings & Events

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig

De Kuip Meetings & Events
Velen zijn het er al jaren over eens: De Kuip is het mooiste voetbalstadion van Nederland. Maar De Kuip is meer dan alleen de thuishaven van Feyenoord. Het is ook een unieke locatie waar jaarlijks honderden grote en kleine zakelijke evenementen worden gehouden.

De Kuip biedt voor ieder evenement van 50 tot 2.500 personen vele mogelijkheden in één van de 15 sfeervolle zalen. Bovendien is De Kuip uitstekend bereikbaar en biedt gratis parkeermogelijkheden, gratis Wifi en catering op maat.

De naar Feyenoord-helden vernoemde zalen in het Maasgebouw zijn bij uitstek geschikt voor een beurs, congres of personeelsfeest. Of wat te denken van een diner in het Feyenoord Museum of een presentatie in de Perszaal waar u in de stoel van trainer Giovanni van Bronckhorst klimt. En wie van nostalgie houdt, kiest voor de klassieke zalen in het monumentale Olympiagebouw.

Nieuw: de exclusieve Boardroom
In het laatste kwartaal van 2015 is er in De Kuip hard gewerkt aan het restylen van een aantal zakelijke ruimtes in het Maasgebouw. Zo zijn de vloeren en wanden opgeknapt en is er nieuw meubilair geplaatst. Op de plaats waar voorheen het Feyenoord Museum huisde is nu een gloednieuwe ruimte te vinden: de exclusieve Boardroom. Hier worden tijdens thuiswedstrijden de directie en het bestuur van Feyenoord en de bezoekende club ontvangen, de Director Seat houders en andere prominente gasten. Buiten wedstrijddagen is de Boardroom te huur als unieke locatie voor een borrel of diner tot maximaal 225 gasten.

Echte waaghalzen kiezen ervoor om De Kuip optimaal te beleven door er vanaf te abseilen. Wie De Kuip helemaal echt wil ‘voelen’, houdt zijn evenement in juni op de middenstip van de heilige grasmat. Hoe dan ook: wie zijn evenement in De Kuip houdt, zal dit niet snel vergeten.

De voordelen nog even op een rij:

  • Uitstekende bereikbaarheid

  • 1.000 gratis parkeerplaatsen

  • 15 sfeervolle en bijzondere zalen in alle soorten en maten

  • Gratis WiFi

  • Catering op maat

  • Inspirerende omgeving

Locatie

Aan het water
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven

De Kuip beschikt over meer dan 1000 gratis parkeerplaatsen en is centraal gelegen in de directe nabijheid van de uitvalswegen rond Rotterdam. Bovendien is De Kuip goed bereikbaar met het openbaar vervoer (tram- en bushaltes voor de deur). Kortom: snel en makkelijk bereikbaar!

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Jan Linssen Zaalja30206050300150250
Puck van Heel Zaalja6560210105200140180
Coen Moelijn Zaalja506515075140100125
Ernst Happel Zaalja50--30200100180
Cor Kieboom Zaalja3024804512060100
Bas Paauwe Zaalja30328050606050
Guus Brox Zaalja6560210105200140180
Perszaalja28247040-60-
Perscaféja--15-3030-
Feyenoord Museumja302810040906080
Restaurant De Kuip Eten en Drinkenja----330200300
Hospitality Loungeja304812070400200400
Van Zandvliet Zaalja4060300100450200400
Van Beuningen Zaalja6560210130300100180
Feyenoord Zaalja202060501006075
Stadion Zaalja6540150105200100230
Feyenoord Business Unitja-------
Veldja--2500-30005008000
Spelerstunnelja----3020-
Boardroomja----225136225

Parkeren in de buurt van deze locatie

Het stadionterrein biedt ruimte aan minimaal 1.000 GRATIS parkeerplaatsen.

Contact

Stadion Feijenoord, Van Zandvlietplein 1, 3077 AA IJsselmonde, Rotterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Stadion Feijenoord, Van Zandvlietplein 1, 3077 AA IJsselmonde, Rotterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer