Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Amsterdam Museum

  • Noord-Holland
  • Amsterdam
Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam, Nederland
2 - 1000 Personen
8 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Amsterdam Museum

Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Gaan jullie trouwen en heeft Amsterdam een speciaal plekje in jullie hart? Dan is het Amsterdam Museum de ideale locatie voor jullie bruiloft. Niet alleen is het geregistreerd als officiële trouwlocatie bij de gemeente, ook is het goed bereikbaar voor gasten van zowel binnen als buiten de stad. Na sluitingstijd van het museum om 17:00 uur is het mogelijk om zowel Mokum als de Jongensbinnenplaats exclusief af te huren, bijvoorbeeld voor een diner bij ondergaande zon of een knalfeest tot diep in de nacht. Een prachtige combinatie van binnen en buiten, ideaal voor bruidsparen die elkaar in zonnige maanden van het jaar trouwen.

Het Amsterdam Museum is een one-stop shop, wij verzorgen het hele evenement van begin tot eind. Jullie hebben één contactpersoon, die alles voor jullie regelt; van meubilair tot het menu, van dranken tot entertainment. Tenminste, alleen als jullie dat willen. Houden jullie je graag bezig met de hele dag tot in het kleinste detail? Geen probleem, we denken graag mee.

Locatie

In het centrum
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
Hoewel het Amsterdam Museum als een verborgen parel tussen de winkelstraten wordt gezien, is de locatie goed bereikbaar.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Het AuditoriumNee35357035909090
Het GewelfNee20206020808080
MokumJa250150250
De RegentessenkamerJa16161616
Klein MokumJa25252525
Amsterdam GalerijJa100100100
JongensbinnenplaatsJa500500500
MeisjesbinnenplaatsJa100010001000

Parkeren in de buurt van deze locatie

Naast parkeergarages in de nabije omgeving, is het Centraal Station op loopafstand te vinden. Tram en metro stoppen praktisch voor de deur!

Contact

Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Bruid & Bruidegom Magazine

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag én ontvang het magazine gratis!