Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Amsterdam Museum

  • Noord-Holland
  • Amsterdam
  • Amsterdam-Centrum
Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam, Nederland
2 - 1000 Personen
8 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Amsterdam Museum

Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven
Nachtvergunning

Bent u op zoek naar een ruimte om met uw team, afdeling of relaties te vergaderen? Het Amsterdam Museum beschikt over verschillende zalen, elk met een unieke ambiance en faciliteiten. Ze variëren in capaciteit en kunnen ook gecombineerd worden. Wat denkt u van een boardroom opstelling in de voormalige Regentessenkamer van het Burgerweeshuis of een brainstormsessie onder de gewelven van het museum?

Het Amsterdam Museum beschikt over sfeervolle zalen die zich uitstekend lenen voor presentaties. Bent u lokale ondernemer die vol trots de plannen voor komend jaar wil laten zien aan uw team? Of ontvangt u juist gasten uit het buiten die u in Amsterdamse sferen iets wilt presenteren? Bij het Amsterdam Museum trakteert u uw gasten gegarandeerd op de authentieke ambiance van de stad!

Locatie

In het centrum
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
Hoewel het Amsterdam Museum als een verborgen parel tussen de winkelstraten wordt gezien, is de locatie goed bereikbaar.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Het AuditoriumNee35357035909090
Het GewelfNee20206020808080
MokumJa250150250
De RegentessenkamerJa16161616
Klein MokumJa25252525
Amsterdam GalerijJa100100100
JongensbinnenplaatsJa500500500
MeisjesbinnenplaatsJa100010001000

Parkeren in de buurt van deze locatie

Naast parkeergarages in de nabije omgeving, is het Centraal Station op loopafstand te vinden. Tram en metro stoppen praktisch voor de deur!

Contact

Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer