Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Amsterdam Museum

  • Noord-Holland
  • Amsterdam
  • Amsterdam-Centrum
Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam, Nederland
2 - 1000 Personen
8 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Amsterdam Museum

Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven
Nachtvergunning

Heeft u iets te vieren? Voor feestelijke gelegenheden heeft het Amsterdam Museum uiteenlopende mogelijkheden. Van een informele borrel tussen de collectie tot een knalfeest tot diep in de nacht. Wilt u volledig ontzorgd worden? Geen probleem, wij verzorgen de apparatuur, het entertainment en de aankleding er graag voor u bij.

Aangezien het museum ’s avonds gesloten is, zijn er mogelijkheden vanaf 17:00 tot exclusiviteit in de avonduren. Zowel binnen als buiten! Hiernaast is het tevens mogelijk uw gasten mee op reis te nemen langs de prachtige collectie van het museum. We bespreken de mogelijkheden graag!

Locatie

In het centrum
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
Hoewel het Amsterdam Museum als een verborgen parel tussen de winkelstraten wordt gezien, is de locatie goed bereikbaar.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Het AuditoriumNee35357035909090
Het GewelfNee20206020808080
MokumJa250150250
De RegentessenkamerJa16161616
Klein MokumJa25252525
Amsterdam GalerijJa100100100
JongensbinnenplaatsJa500500500
MeisjesbinnenplaatsJa100010001000

Parkeren in de buurt van deze locatie

Naast parkeergarages in de nabije omgeving, is het Centraal Station op loopafstand te vinden. Tram en metro stoppen praktisch voor de deur!

Contact

Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer