Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Amsterdam Museum

  • Noord-Holland
  • Amsterdam
  • Amsterdam-Centrum
Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam, Nederland
2 - 1000 Personen
8 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Amsterdam Museum

Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven
Nachtvergunning

In het hart van het oude centrum vindt u het Amsterdam Museum, de sfeervolle evenementenlocatie die uw gasten onderdompelt in het Amsterdam van toen, nu en straks. Verborgen tussen de drukke winkelstraten wordt u verrast door karakteristieke gebouwen en romantische binnenplaatsen, die de rijke historie van de stad ademen. Welkom bij het Amsterdam Museum, voor events met liefde voor de stad!

Hoewel het Amsterdam Museum als een verborgen parel tussen de winkelstraten wordt gezien, is de locatie goed bereikbaar. Het Centraal Station is op loopafstand te vinden, tram en metro stoppen praktisch voor de deur en de afstand naar een parkeergarage is te voet goed te doen.

Locatie

In het centrum
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
Hoewel het Amsterdam Museum als een verborgen parel tussen de winkelstraten wordt gezien, is de locatie goed bereikbaar.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Het AuditoriumNee35357035909090
Het GewelfNee20206020808080
MokumJa250150250
De RegentessenkamerJa16161616
Klein MokumJa25252525
Amsterdam GalerijJa100100100
JongensbinnenplaatsJa500500500
MeisjesbinnenplaatsJa100010001000

Parkeren in de buurt van deze locatie

Naast parkeergarages in de nabije omgeving, is het Centraal Station op loopafstand te vinden. Tram en metro stoppen praktisch voor de deur!

Contact

Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam, Nederland
Toon mij het telefoonnummer