Gelegenheid
Omgeving
Gebouw
Personen
Zalen
Toon alle locaties
x
Algemeen
Vergaderen / congres
Feesten
Ligging
Schitterend museum met unieke collectie.
De schitterende Renaissance zaal is beschikbaar voor een feestelijk buffet, stijlvol diner of exclusieve receptie.

In het Frans Hals Museum is een boeiende verzameling 17e eeuwse portretten, stillevens, genrevoorstellingen en landschappen te bezichtigen, waaronder werken van o.a. Johannes Verspronck en Adriaen van Ostade.

Hoogtepunt vormen de acht Schutters- en Regentenstukken van Frans Hals.

Het museum biedt zelf natuurlijk geen hotelfaciliteiten, maar in en om Haarlem zijn vele mogelijkheden.

Meer informatie over Frans Hals Museum, Haarlem

Wilt u meer informatie ontvangen over Frans Hals Museum te Haarlem, of andere locaties? Voeg Frans Hals Museum dan direct toe aan uw favorieten, of vraag vrijblijvend meer informatie aan.

Zaalverhuur voor recepties en diners

De mooiste zalen van het museum zijn ook buiten openingstijden beschikbaar voor u en uw gasten. Het museum biedt de unieke mogelijkheid om uw relaties te ontvangen in de ambiance van de Gouden Eeuw. Voor vergaderingen heeft het museum enkele prachtige zalen beschikbaar. Ook de in 17de-eeuwse stijl uitgevoerde binnentuin kan hiervoor gebruikt worden.

Zaalverhuur voor recepties en diners

De mooiste zalen van het museum zijn ook buiten openingstijden beschikbaar voor u en uw gasten. Het museum biedt de unieke mogelijkheid om uw relaties te ontvangen in de ambiance van de Gouden Eeuw. Voor recepties en diners heeft het museum enkele prachtige zalen beschikbaar. Ook de in 17de-eeuwse stijl uitgevoerde binnentuin kan hiervoor gebruikt worden.

In het centrum van Haarlem.

Contactgegevens
Frans Hals Museum
Groot Heiligland 62,
2011ES, Haarlem,
Noord-Holland
Contactpersoon: Timo Kruft
Toon mij het telefoonnummer
Mogelijkheden
  • Eigen catering mogelijk: nee
  • 15 tot 100 personen
  • Live muziek
  • Multimedia aanwezig
  • Wifi aanwezig
  • Voldoende parkeergelegenheid in de nabije omgeving.