Gelegenheid
Omgeving
Gebouw
Personen
Zalen
Toon alle locaties
x
Algemeen
Vergaderen / congres
Feesten
Zalen
Ligging
Midden in historische Den Haag bevindt zich Het Paleis Voorhout, voormalig winterverblijf van Koningin Emma.

Nu omgedoopt tot Museum Escher in Het Paleis.
DE locatie voor uw bijeenkomsten.

Wij stellen het Paleis graag exclusief voor u en uw gasten open.

Ontvang uw gasten met een aperitief en amuse in de voormalige keuken van het Paleis.

Tijdens een rondleiding door het museum maakt u kennis met het werk van Escher, de spannende attracties, bizarre kroonluchters en de bijzondere kamers!

Aansluitend geniet u van een naar uw wens samengesteld diner in de Balzaal...

Enkele trefwoorden ten behoeve van de vindbaarheid op internet: receptie, borrel, diner, buffet, feest, vergadering, vergaderen, seminar, training, business meeting, product presentatie, zaal, zalen, ruimte, kamer concert, trouwen, trouwerij, huwelijk, bruiloft.

Het voormalig paleis biedt zelf geen hotel faciliteiten, maar op loopafstad vindt u diverse hotels, o.a. Hotel des Indes op luttele meters lopen.

Meer informatie over Escher in Het Paleis, Den Haag

Wilt u meer informatie ontvangen over Escher in Het Paleis te Den Haag, of andere locaties? Voeg Escher in Het Paleis dan direct toe aan uw favorieten, of vraag vrijblijvend meer informatie aan.

Bent u op zoek naar een mooie, inspirerende niet alledaagse locatie in een culturele omgeving? Dan is Escher in Het Paleis hetgeen u zoekt. Escher in Het Paleis biedt, samen met haar catering partner Museum Catering, diverse mogelijkheden als unieke verhuurlocatie gelegen aan de mooiste laan van Den Haag in het prachtige, voormalige paleis van koningin Emma.

De inspirerende ruimtes van Het Paleis te weten de Balzaal, Zilverkamer, M.C.Café en het Escherlab, worden verhuurd als exclusieve locaties voor het organiseren van bedrijfsevenementen, lezingen, recepties, vergaderingen, diners, lunches etc. Geef uw evenement de exclusiviteit die het verdient. Tijdens, voor of na uw evenement kunnen uw gasten kennismaken met de wereld van Escher. Onder begeleiding van een gids worden uw gasten door het museum geleid.
De prachtige Balzaal en Cafe MC (de voormalige keuken van het Paleis) zijn zeer geschikt voor uw diners, recepties en andere bijeenkomsten tot 250
personen.

Op maandagen is de Balzaal de gehele dag beschikbaar, andere dagen na 17:00 uur.

De intieme Zilverkamer is zeer geschikt voor diners, en lezingen en staat op ieder gewenst tijdstip tot uw beschikking, ook tijdens openingsuren van het museum.
In het Centrum van Den Haag.

Contactgegevens
Escher in Het Paleis
Lange Voorhout 74,
2514EH, Den Haag,
Zuid-Holland
Contactpersoon: Brenda Breeuwsma
Toon mij het telefoonnummer
Mogelijkheden
  • Eigen catering mogelijk: nee
  • 1 tot 250 personen
  • Diverse parkeergarages als Het Plein en het Malieveld op loopafstand.
    Ook parkeergelegenheid op Lange Voorhout zelf.