Naast de vergaderarrangementen bieden wij u de mogelijkheid om zelf uw meeting samen te stellen. Wij noemen dit “à la carte vergaderen” waarbij u zelf de menukaart in handen heeft om er een geslaagde bijeenkomst van te maken.
In Apollo Hotel ´s-Hertogenbosch-Zaltbommel vindt u ook alles onder één dak om uw bedrijfsfeest te organiseren. Wij maken graag een mooi voorstel op maat voor u. Met Restaurant VERS, de Brasserie, de Bommelbar, 21 zalen en onze Bioscoop, is er altijd een geschikte plek voor uw gezelschap in ons hotel. Uiteraard kunnen u en uw gasten na het evenement overnachten in onze 109 comfortabele hotelkamers. Apollo Hotel ’s-Hertogenbosch – Zaltbommel beschikt over een fitness ruimte, Turks stoombad, binnen zwembad en zonnebank.
Meer informatie over Apollo Hotel 's-Hertogenbosch - Zaltbommel, Zaltbommel
Wilt u meer informatie ontvangen over Apollo Hotel 's-Hertogenbosch - Zaltbommel te Zaltbommel, of andere locaties? Voeg Apollo Hotel 's-Hertogenbosch - Zaltbommel dan direct toe aan uw favorieten, of vraag vrijblijvend meer informatie aan.
Apollo Hotel 's-Hertogenbosch - Zaltbommel is de ideale bestemming voor uw zakelijke bijeenkomst. Het hotel beschikt over 22 multifunctionele, ruime en lichte zalen. De afmeting van de zalen loopt enorm uiteen. Speciaal voor u hebben wij arrangementen samengesteld die u kunnen helpen bij het maken van uw keuze. De arrangementen zijn voor diverse tijdsduur van toepassing en zorgen ervoor dat u in één oogopslag in beeld heeft wat u kwijt bent voor uw meeting. De Apollo arrangementen zijn kant en klaar voor een effectieve meeting in ons hotel en zijn te boeken via onze afdeling Reserveringen.
Naast de vergaderarrangementen bieden wij u de mogelijkheid om zelf uw meeting samen te stellen. Wij noemen dit “à la carte vergaderen” waarbij u zelf de menukaart in handen heeft om er een geslaagde bijeenkomst van te maken.
Voor meer informatie staan onze medewerkers graag voor u klaar via meetings.zaltbommel@apollohotelsresorts.com of telefoonnummer 0418-575025.
In Apollo Hotel 's-Hertogenbosch - Zaltbommel vindt u alles onder één dak om uw event te organiseren. Wij maken graag een mooi voorstel op maat voor u. Met Restaurant VERS, de Brasserie, de Bommelbar, 21 zalen en onze Bioscoop, is er altijd een geschikte plek voor uw gezelschap in ons hotel. Uiteraard kunnen u en uw gasten na het evenement overnachten in onze 109 comfortabele hotelkamers.
Op verzoek kunnen wij in samenwerking met "Bommelsuitje" een activiteit organiseren in het hotel of in Zaltbommel. Er zijn verschillende workshops en outdooractiviteiten.
| Naam | Daglicht | U-vorm | Carré | Theater |
|---|---|---|---|---|
| Auditorium | Ja | - | - | 117 |
| Amstel | Ja | 25 | 30 | 56 |
| Amstel/Rein/Roer | Ja | 69 | - | 170 |
5301LK, Zaltbommel,
Gelderland
Toon mij het telefoonnummer
-
Eigen catering mogelijk: nee
-
2
tot
300
personen
-
Live muziek
-
Overnachten
-
Multimedia aanwezig
-
Wifi aanwezig
-
Fotoreportage
-
Apollo Hotel ´s-Hertogenbosch-Zaltbommel heeft gratis parkeerplaatsen.